Realtek ANO-NE

LAN,Wi-fi,Bluetooth,WiMAX atd.

Realtek ANO-NE

Příspěvekod OHTM » pát 26. čer 2009 19:44:14

...celkem prekvapil .. jsem splasil gigabitovou sitovou kartu s cipem realtek a ve spc. jsem se docetl, ze podporuje i PCI sbernici na 66 MHz ..a to potesi (aspon teda me) :-)) .. jsme zvedav jak to povali .. osobne mam k realtekum velkej despekt .. adaptery z nouze budiz ( i kdyz herni pocitadlo co jsem mel na lance jede na Realteku- bez problemu) ..ale cipsety pro switche a pro podobny aktivni prvky .. no za to by se melo za jistou cast veset do pruvanu .....
... blahorecen bud 3com
Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí...
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
...každé prokázané dobro, pochazí od někdejšího zla...
http://WWW.BAZZINA.CZ
Obrázek
...zlo je nepritomnost empatie...
Uživatelský avatar
OHTM
Administrátor
 
Příspěvky: 833
Registrován: stř 31. pro 2008 12:15:36

Re: Realtek ANO-NE

Příspěvekod Human » úte 14. črc 2009 22:34:55

Já zase mám realtek docela rád - už od dřevních dob kdy síťovky Intel stály 3000 Kč Realtek stál 250,- s DPH a svou práci udělal pro mě stejně dobře. A v těch dřevních dobách kolem roku 2001 také windows neměly pro realtek ovladače přímo v systému, narozdíl od tučňáka, který je měl a tak na něm síť fungovala okamžitě, což na mě tehdy udělalo velký dojem.
Je fakt že intely měly bootování po síti, ROM apod. vychytávky co realtek neměl či se muselo to doplnit a ten šváb přizacvaknout aby to také fungovalo. ale to je jako srovnávat luxusní auto s užitkovým - v luxusním je palubní počítač a minilednička s klimatizací ale i felda člověka dopraví z bodu A do bodu B, navíc ve světě počítačů ten rozdíl není pro BFU tak markantní (neříkám vzdálená správa apod.) a také síťová karta se z pozice relativně luxusního doplňku PC přesunula do pozice jakéhosi o něco rychlejšího USB, které má prakticky každá dnešní deska. 3Com apod. značky jsou fajn síťovky tam, kde je potřeba placená jistota, ale realteky měly odjakživa dobře vyvážený poměr cena/výkon (tedy spíš ta cena [hehe4] ) a pořád mi všechny v PC dobře slouží [chips]
[tux]VAROVÁNÍ MICROSOFTU
Toto individuum je Linux pozitivní. Bezpečná komunikace možná pouze za použití aplikace Microsoft® Windows BrainWasher TM. Bezpečný, komunikace a Microsoft Windows BrainWasher jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.
Uživatelský avatar
Human
Moderátor
 
Příspěvky: 433
Registrován: čtv 01. led 2009 17:07:37
Bydliště: Dačice


Zpět na Sítě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Tvj prohle nepodporuje flash. cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz