Viry

Re: Viry

Příspěvekod Ache » sob 17. led 2009 0:15:10

jistota je minigun :D
jinak abys měl radost, jakýkoliv linux vs. windows bych spíš směroval sem: viewtopic.php?f=16&t=51&p=525#p525

Téma viry není špatný nápad, ale pojmout ho stylem Lin vs. win není štastný řešení - spíš by mělo sloužit k řešení problémům s viry ;)
PC:Intel Core i7 930 @ 3,5GHZ - 1,1V! | Gigabyte GAX58A-UD3R | 6GB DDR3 | Radeon HD5870 @ 900/5000 | 1TB + 1,5TB Seagaty HDD | SB X-fi Titanium (pci-e)| Corsair HX750 | DELL U2410
Uživatelský avatar
Ache
Moderátor
 
Příspěvky: 104
Registrován: ned 04. led 2009 0:00:35
Bydliště: Plzeň

Re: Viry

Příspěvekod Human » sob 17. led 2009 0:58:07

Ale já si nevšiml že bych tohle téma používal k popisu windows suxx linux rulezz. Vyjadřoval jsem se jen k tematice virů a možnosti jejich snadné likvidace protože zrovna mám Kubuntu, kterému je šumák jedno co je v autorun.inf a jaké breberky čekají v Recykleru :) A očekával bych debatu o virech, ne že zase linux linux a windows žumpa. To jsem tu nikde nenapsal. Protože tučňáka snadno můžu použít právě na odvirování právě díky úžasným vlastnostem systému windows zavirovaných flešek, tak jsem to sem napsal --> může to někomu pomoct a máš takhle jistotu že to je pryč, u windows nikdy tak úplně nevíš zda náhodou nenastalo další kolo. Naopak rada "používej mozek a jsi v pohodě" je hezká, ovšem od prvního exploitu či zavirování ti ten mozek je tou chvíli na nic. Proto doufám že do budoucna způsob odvirování že zcela bezpečně a jednoduše pro vyčištění použiješ binárně nekompatibilní OS, nebude brán jako skoro nějaká hereze, když "windows používá každej"... nepoužívá a někdy je to výhoda.
[tux]VAROVÁNÍ MICROSOFTU
Toto individuum je Linux pozitivní. Bezpečná komunikace možná pouze za použití aplikace Microsoft® Windows BrainWasher TM. Bezpečný, komunikace a Microsoft Windows BrainWasher jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.
Uživatelský avatar
Human
Moderátor
 
Příspěvky: 433
Registrován: čtv 01. led 2009 17:07:37
Bydliště: Dačice

Předchozí

Zpět na WINDOWS a vše okolo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Tvj prohle nepodporuje flash. cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz