Mobily

Chlazení, počítačové skříňě, zdroje, pevné disky, operační paměti, sítě, periferie a další...

Mobily

Příspěvekod cruz » stř 28. led 2009 18:00:42

Cus decka tak muj prvni prispevek :-) ....zajima me jake mate mobily a kolik Vam pri plne palbe vydrzi baterka [pc]
PC - X3 2,4Ghz,2GB,1,8TB,7900GT 22"
Not - Dell XPS 1530 (1680x1050) 2,4Ghz,3GB,320GB,8600GT
Tel - iPhone 3G,16GB,Jail. 2.2
cruz
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. led 2009 0:13:00

Re: Mobily

Příspěvekod broulik » stř 28. led 2009 21:03:31

čest cruz [huh] já mám k750 od sira anthonyho a zatím max spokojenost [jump] Baterii jsem zatím neměl tu čest vyzkoušet, bo mi dnes přišla simka [melan]
(OO=[][]=OO) Notebook ACER ASPIRE 7520G 17" LCD, AMD Turion x2 2GHz, NV8600GS 512MB, 4GB RAM, 320GBHDD + 750GB Seagate ext., mouse Logitech VX Revolution
Uživatelský avatar
broulik
 
Příspěvky: 290
Registrován: ned 04. led 2009 20:01:33
Bydliště: Častolovice city

Re: Mobily

Příspěvekod SirAnthony » stř 28. led 2009 23:04:09

Já baterku nabíjel každý den, ale to proto že jsem měl neustále puštěné ICQ a BT a ještě jsem se připojoval PDA na net přes mobil. Jinak cca 3 dny? [mrk]
Můj nový, snad už v pátek bude SE w910i.
C2D E8400@3600/8GB Kingstone/ATI R9 270X/Asus DX+Pro-Ject Head BoxSEII+AKG K240m/Lenovo X201+uDAC2HP+AKG K242HD/LG G3 + Sennheiser HD 239/Tesla NC500+NAD 304+Marantz CD-53 mkII+Sony MDS-JE500+Tesla ARS9104(ModeByThales)+eGreat EG-R2A
Uživatelský avatar
SirAnthony
 
Příspěvky: 513
Registrován: ned 04. led 2009 19:56:19
Bydliště: Náchod

Re: Mobily

Příspěvekod Froggg » čtv 29. led 2009 22:03:14

To je strašný, jak jsou všichni na ty SE, já to vlastnil kdysi dávno a servisoval poměrně dlouhou dobu a už mi to nesmí přes práh, jen vybrané kusy do sbírky :) Jinak, jak už jsem psal jinde, používám primárně N70, ale doma mám asi 30 dalších funkčních mobilů, takže když mám náladu, vytáhnu třeba Nokii 6250 nebo Siemens S6 nebo třeba Ericsson R310s :) Do budoucna si chci koupit něco odolnějšího s WM, na Symbian jsem od verze 9.x zanevřel, už ty předchozí verze byli horší, než předchozí, i když měly víc funkcí... Mám rád otevřený systémy a to mi nabízel jen Siemens SX1, ten jsem si předělal k nepoznání a běžel na tom i Linux :)

Jinak N70 nabíjím jednou za tři dny, když nejsem na netu a neposlouchám MP3, s aktivním ICQ to vydrží tak den a půl, když jsem v kuse na netu, tak zhruba 18 hodin.
Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou.
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS
Dum spiro, spero!
Uživatelský avatar
Froggg
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 04. led 2009 14:11:32
Bydliště: Josefov

Re: Mobily

Příspěvekod Insurer » sob 31. led 2009 14:40:05

To je strašný, jak jsou všichni na ty SE


řekl bych,že je to sňatek z rozumu..já po letech u různých nokií, siemensů, a samsungů usídlil u SE, mám teď W700i, předchozí prakticky stejný W800i mi ukradli zaměstnanci na Ruzyni ze zavazadla, mám s nim teď už prakticky tríletou zkušenost a nemám k tomu telefonu žádnou výtku...jednoduché intuitivní ovládání, přehledná menu a spousta více,či méně užitečných funkcí(kromě toho,že je to walkman)...jinak servisoval jsi ty špatné kusy, věř,že dobrých je, co se tak bavím s lidma, většina...

s tou výdrží jsem tuším někde na 4-5 dnech, BT ani icq prakticky nepoužívám a moc si s telefonem nehraju...

jinak taková poznámka, už bych nechtěl telefon bez baterky(baterky jako flashlight,ne bez akumulátoru :mrgreen: ), hodně užitečná fičura, která mi mnohokrát vytrhla trn z paty :-)
(-:
Uživatelský avatar
Insurer
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 04. led 2009 14:26:07
Bydliště: Trutnov/Hradec Králové

Re: Mobily

Příspěvekod Human » sob 31. led 2009 14:57:26

Sonim XP1, 8 dnů po nabití, zbývá polovina baterie. Cca každý druhý den 5 minut volání :).
[tux]VAROVÁNÍ MICROSOFTU
Toto individuum je Linux pozitivní. Bezpečná komunikace možná pouze za použití aplikace Microsoft® Windows BrainWasher TM. Bezpečný, komunikace a Microsoft Windows BrainWasher jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.
Uživatelský avatar
Human
Moderátor
 
Příspěvky: 433
Registrován: čtv 01. led 2009 17:07:37
Bydliště: Dačice

Re: Mobily

Příspěvekod Froggg » sob 31. led 2009 17:56:19

No, tak když je někdo s SE spokojenej, ať je, mně se ty telefony nelíběj, ovládání mi příjde ujetý, spousta tlačítek na nic, častý reklamace(mimochodem, často mi někdo tvrdil, že s ním nic neměl, tak jsem ho přiměl k přemejšlení a už to lezlo ven, jen už si to člověk neuvědomuje - opravy konektorů a joysticků se daj zažít skoro s každým SE). Smutným faktem ale je, že dneska bych si asi těžko vybral mezi normálními mobily, možná jsem moc velkej perfektcionista, ale nic od Nokie, přes Samsung až po SE mi nenabízí to, co já požaduji. Až teď přišel ten Sonim, ale XP1 má zase malou výbavu, takže čekám, jaký bude XP3, jinak jsem zatím spokojenej s tou N70, tam Nokia neojebala ani SW, ani materiály a ani HW, jak to má jindy ve zvyku. Vždycky vydali nějákej pilotní mobil (v případě N70 spíš závěrečnej mobil za Symbianem 8.x), kterej byl opravdu výbornej a ty, co se od něj odvíjely, už byly ojebaný, i když třeba měly o dvě funkce navíc, byla tam menší RAM, horší procesor nebo materiál/zpracování krytu, prostě pořád něco. Všechno okolo byl balast. Dnes už stojej za hovno i ty mobily, na kterých si zakládaj. Když se na to ale podívám ze široka, tak to není problematika jen mobilů, ale prakticky celýho spotřebního elektronickýho průmyslu...
Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou.
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS
Dum spiro, spero!
Uživatelský avatar
Froggg
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 04. led 2009 14:11:32
Bydliště: Josefov

Re: Mobily

Příspěvekod kua » sob 31. led 2009 18:12:33

moje zlata Nokia 6230i mam ji 4 roky..zazila tolik veci co by si jinej mobil nedokazal ani predstavit.. a zatim zadna reklamace..akorat vymena krytu, protoze predeslej byl totalne dojebanej..musel jsem ho slepovat izolackou.. [gun]
Airsoft, paintball, army shop Zaměřovač.cz - http://www.zamerovac.cz
Uživatelský avatar
kua
Moderátor
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned 04. led 2009 16:38:03
Bydliště: Děčín

Re: Mobily

Příspěvekod Froggg » sob 31. led 2009 18:24:51

6230 a 6230i byly slušný držáky, to jo :)
Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou.
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS
Dum spiro, spero!
Uživatelský avatar
Froggg
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 04. led 2009 14:11:32
Bydliště: Josefov

Re: Mobily

Příspěvekod Human » úte 03. úno 2009 7:03:11

Tak Sonim má po 12 dnech pořád půlku baterky [smoke] Jeho výdrž se mi začíná vážně líbit [goood]
[tux]VAROVÁNÍ MICROSOFTU
Toto individuum je Linux pozitivní. Bezpečná komunikace možná pouze za použití aplikace Microsoft® Windows BrainWasher TM. Bezpečný, komunikace a Microsoft Windows BrainWasher jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.
Uživatelský avatar
Human
Moderátor
 
Příspěvky: 433
Registrován: čtv 01. led 2009 17:07:37
Bydliště: Dačice

Další

Zpět na Ostatní Hardware

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Tvj prohle nepodporuje flash. cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz