Mobily

Chlazení, počítačové skříňě, zdroje, pevné disky, operační paměti, sítě, periferie a další...

Re: Mobily

Příspěvekod kua » úte 07. dub 2009 18:34:47

Froggg: ten E-TEN M700 je peknej..
Airsoft, paintball, army shop Zaměřovač.cz - http://www.zamerovac.cz
Uživatelský avatar
kua
Moderátor
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned 04. led 2009 16:38:03
Bydliště: Děčín

Re: Mobily

Příspěvekod Froggg » úte 07. dub 2009 18:55:40

Teď mě docela zajímá tohle, ale zatím jsem to neměl v ruce, tak nebudu doporučovat. Minimálně to vypadá zajimavě, PDA jsem se totiž vždycky bál pro jeho nižší mechanickou odolnost. Jestli tohle není jen marketingový trik a opravdu to něco málo vydrží, nemusí to být špatné.
Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou.
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS
Dum spiro, spero!
Uživatelský avatar
Froggg
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 04. led 2009 14:11:32
Bydliště: Josefov

Re: Mobily

Příspěvekod J.K. » úte 28. dub 2009 15:22:08

Já mám teď pracovně HP 614c. HTC to sice není, ale funkčně je nabitý slušně. Je to ale smartphone a tak nemá full keyboard. Akortá ta ROMka není zrovna ideal. Někdy ty windowsy holt blbnou :-)

kua píše:poradte nejaky mobil (PDA) na cesty..potrebuju, aby to melo Wi-Fi, GPS a plnohodnotnou klavesnici
neco jako je napr. T-Mobile G1 (jen nema GPS)
Diky..

EDIT: ja jsem si nasel toto http://nokia.katalogmobilu.cz/mobilni-t ... okia-n810/
J.K.
 
Příspěvky: 107
Registrován: pon 26. led 2009 20:35:21
Bydliště: Karviná (and Praha)

Re: Mobily

Příspěvekod SirAnthony » pon 22. čer 2009 12:11:10

C2D E8400@3600/8GB Kingstone/ATI R9 270X/Asus DX+Pro-Ject Head BoxSEII+AKG K240m/Lenovo X201+uDAC2HP+AKG K242HD/LG G3 + Sennheiser HD 239/Tesla NC500+NAD 304+Marantz CD-53 mkII+Sony MDS-JE500+Tesla ARS9104(ModeByThales)+eGreat EG-R2A
Uživatelský avatar
SirAnthony
 
Příspěvky: 513
Registrován: ned 04. led 2009 19:56:19
Bydliště: Náchod

Re: Mobily

Příspěvekod OHTM » pon 22. čer 2009 13:28:08

mu he he .. bezne vidavam telefon zavesenej za opaskem ale zavesenej za hlinickac roveru ... dobre ty [goood] .... .. kolik ze to stoji chechtaku u nas v cr takova hracka ?
Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí...
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
...každé prokázané dobro, pochazí od někdejšího zla...
http://WWW.BAZZINA.CZ
Obrázek
...zlo je nepritomnost empatie...
Uživatelský avatar
OHTM
Administrátor
 
Příspěvky: 833
Registrován: stř 31. pro 2008 12:15:36

Re: Mobily

Příspěvekod Human » čtv 09. črc 2009 22:11:44

Najs, ale mobilem běžně podkládat auto nepotřebuju [good] I ten XP1 co mám je krásně škaredý mobil s ďábelskou výdrží na baterii a vynikající miniUSB kabelovou nabíjecí schopností, který sice neumí fotit ani multimediálně bavit, ale to jsem od něj nikdy nečekal a zavolat se z něj přes trošku user unfriendly ovládání (je to taková přibržděná cihla) dá [love]
[tux]VAROVÁNÍ MICROSOFTU
Toto individuum je Linux pozitivní. Bezpečná komunikace možná pouze za použití aplikace Microsoft® Windows BrainWasher TM. Bezpečný, komunikace a Microsoft Windows BrainWasher jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.
Uživatelský avatar
Human
Moderátor
 
Příspěvky: 433
Registrován: čtv 01. led 2009 17:07:37
Bydliště: Dačice

Re: Mobily

Příspěvekod Keempe » pát 28. srp 2009 7:31:32

No tak já mám iPhone 3G 16GB bílé probedení. Naprosto dokonalé zařízení které mě "softwarově" ještě nikdy nenechalo ve štychu. Měl jsem předtím dvě PDA na kterých běžel Windows Mobile a už nikdy víc !!! Naprosto na howno systém, kvůli kterému jsem přišel za 2roky asi 4krát o kontakty a nepočítám kolikrát jsem musel přeinstalovávat systém a přišel jsem o aplikace!! Windows do mobilu nepatří a spoléhat se na windwos mobile, je jako držet si nabitou zbraň u hlavy.
iPhone má tyto vlastnosti:
Software:
1) skvělí, rychlí, můžu se na něj na 100% spolehnout
2) ořezaný a klasický prohlížeč souborů, takže nějaké škatulkování hudby a obrázků je dosti obtížné
3) iTunes je největší nepřítel tohoto zařízení, protože pokud ho nemáte v počítači, tak s iphonem prostě nic neuděláte a nejde synchronizovat s více PC, takže musíte mít stejnou hudbu v PC v notebooku i v iPhonu, jinak se vám při synchronizaci s druhým PC přemaže veškerá hudba, která je v iPhonu a není v daném počítači na kterém provádíte synchronizaci "platí i s obrázky".
4) nemůžete posílat soubory přes BT "možná že už je to v nejnovějším FW možné"

Hardware:
1) sklíčko už se mi podařilo jednou prasknout a oprava mě vyšla na 2500,-
2) Obal je dost náchylný na škrábance, takže pokud nepoužíváte bezpečnostní folii a nepečujete o něj, můžete se s krásným zařízením rozloučit, ale přeci jen mobil je dnes spotřební zboží.
3) foťák je naprosto nepoužitelný a nemá u sebe svítilnu což je velké -

Psal jsem jen nejdůležitější věci a i když iPhone má velké nedostatky které mi ze začátku vadili, tak 100% jistota že mě podrží v jakékoliv situaci mě to všechno vynahradí. u WM sice máte miliony funkcí a můžete s tím dělat co chcete, ale jen v případě že se Windows Mobilu zrovna chce, což je na nic !! Takže iPhone je jasná volba pro lidi co chtějí mít kvalitu, rychlost a pohodlné ovládání!! [goood] [goood]
Popis nedostupný ! Vnitřní chyba systému !
Uživatelský avatar
Keempe
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 04. led 2009 13:57:13
Bydliště: Praha

Re: Mobily

Příspěvekod Froggg » čtv 24. zář 2009 22:46:18

Tak já měl v ruce jak nestabilní, tak ale i stabilní PDA, zrovna mobilní okna mi vyhovují více než Symbian.
Jinak přesně kvůli těm důvodům, co jsi popsal, ale i dalším, bych si nekoupil iPhone, když pominu všechny technický záležitosti, tak taky nemám rád věci předražený, kde se platí za to, že to je "in" a další věc, která taky souvisí s tím, že je "cool" a "in" mít iPhone, je, že to má prostě kde kdo...

Narazil jsem ale na něco opravdu stylového, při brouzdání netem:
http://mobil.idnes.cz/rusky-parni-mobil ... ob_tech_jm :D
Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou.
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS
Dum spiro, spero!
Uživatelský avatar
Froggg
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 04. led 2009 14:11:32
Bydliště: Josefov

Re: Mobily

Příspěvekod Tomcat » ned 11. říj 2009 15:18:00

pánové, má zde někdo zkušenosti s mobily LG?
LG KF310
nevím jakou kombinací se zamykají klávesy. Manuál od toho nemám a ani se mi nepodařilo nic vygůglit :(

V nastavení je sice položka automat. zamykání po 10s, ale zámek nezamyká :(
(OO=[][]=OO)
Oko za obě,
zub za čelist
Uživatelský avatar
Tomcat
 
Příspěvky: 152
Registrován: ned 04. led 2009 15:44:01

Re: Mobily

Příspěvekod OHTM » pon 12. říj 2009 18:50:23

..nesmis hazet taky hnet flintu do obili :-)

http://cz.lge.com/products/mobile/mobil ... searchkey=
Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí...
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
...každé prokázané dobro, pochazí od někdejšího zla...
http://WWW.BAZZINA.CZ
Obrázek
...zlo je nepritomnost empatie...
Uživatelský avatar
OHTM
Administrátor
 
Příspěvky: 833
Registrován: stř 31. pro 2008 12:15:36

Předchozí

Zpět na Ostatní Hardware

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Tvj prohle nepodporuje flash. cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz