Nejmensi server na svete ?

Chlazení, počítačové skříňě, zdroje, pevné disky, operační paměti, sítě, periferie a další...

Nejmensi server na svete ?

Příspěvekod casper » čtv 15. říj 2009 8:40:00

Zdarek tak jeden kolega objevil tento prispevek
http://www.linuxfordevices.com/c/a/News/Lantronix-XPort-Pro/#
docela mne pobavila velikost tohoto serveru :-) vidim prakticke vyzuiti krom spijonaze taky v tom ze by se na necem podobnem uz dal zalozit mozna i mobil :-D no kadopadne by mne zajimalo na co by ste ho kdo jeste pouzil :-D.

PS: Nepocitam s tim ze by se nasel mensi server na Woknech :-D, urcite ne se srovnatelnou cenu 100$ to uz je skoro za pakatel :-)
In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?

:-DVite proc nejsou Windows ve StarTrecku?
Odpoved je snadna je to z budoucnosti :-D
casper
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 18. črc 2009 13:17:51

Re: Nejmensi server na svete ?

Příspěvekod Human » čtv 15. říj 2009 9:01:45

Já bych to viděl na zabudování do krabice ve zdi aby nikde neotravovaly dráty nebo na kousíčku kabelu cvaknout na starší routery/switche, čímž dojde k upgradu na "takyserver" pro domácí použití. Hloupý gigabitový switch se s touhle krabičkou promění v pekelně rychlou zabezpečenou síť dostupnou z různých lokací s prakticky nulovými náklady nad stávající spotřebu energie. Ale ta IP štěnice mě taky při pohledu na rozměry tohoto "serveru" taky napadla [hehe4]. Další noční můra adminů, už se těším až to bude zalisované do kabelu...
[tux]VAROVÁNÍ MICROSOFTU
Toto individuum je Linux pozitivní. Bezpečná komunikace možná pouze za použití aplikace Microsoft® Windows BrainWasher TM. Bezpečný, komunikace a Microsoft Windows BrainWasher jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.
Uživatelský avatar
Human
Moderátor
 
Příspěvky: 433
Registrován: čtv 01. led 2009 17:07:37
Bydliště: Dačice


Zpět na Ostatní Hardware

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků

Tvj prohle nepodporuje flash. cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz